Revolut kriptovaliutos,

Uždirbusiems iš kriptovaliutų gresia mokesčiai: kiek ir kada reikia susimokėti

Kaip pasakojo VMI teisės departamento direktorė Rasa Virvilienėnuolatiniai Lietuvos gyventojai, pasibaigus kalendoriniams metams, iki kitų kalendorinių metų gegužės 1 dienos privalo pateikti mokesčio administratoriui metinę pajamų mokesčio deklaraciją ir sumokėti joje apskaičiuotą pajamų mokestį. Uždirbti iš kriptovaliutų galima arba per vienkartinius sandorius, arba vykdant individualią veiklą.

Naršymo meniu

Kai asmuo gauna pajamas revolut kriptovaliutos virtualios valiutos vienkartinių sandorių metu pirkimo, pardavimo ar pasigaminimojos deklaruojamos ir apmokestinamos kaip kito turto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn pajamos. Kitu atveju šią sumą viršijanti revolut kriptovaliutos dalis yra apmokestinama taikant GPMĮ 6 straipsnio 1 dalyje nustatytą 15 proc.

Kokie komisiniai mokesčiai yra kriptovaliutos biržose Binance Coinbase ir Revolut banke. Kur pigiau?

Pastebėtina, kad bendra per kalendorinius metus revolut kriptovaliutos kitų apmokestinamųjų pajamų suma, neviršijanti vidutinių šalies darbo užmokesčių VDU dydžio sumos, apmokestinama taikant 15 proc. Į bendrą kitų pajamų sumą neįskaitomos su darbo santykiais ar jų esmę atitinkančių santykiais susijusios pajamos, individualios veiklos revolut kriptovaliutos, pajamos iš paskirstytojo pelno, tantjemos ar atlygis už veiklą stebėtojų taryboje ar valdyboje, paskolų komitete, mokamas vietoj tantjemų arba kartu su tantjemomis, pajamos pagal autorines sutartis, kai jos gaunamos iš asmens, susijusio su gyventoju darbo santykiais ar jų esmę atitinkančiais santykiais, ir mažųjų bendrijų vadovų, kurie pagal Mažųjų bendrijų įstatymą nėra tų mažųjų bendrijų nariai, pagal civilinę paslaugų sutartį už vadovavimo veiklą gautos pajamos.

Virvilienė toliau pasakojo, kad gyventojai, kurie virtualios valiutos pirkimo — pardavimo ar pasigaminimo veiklą vykdo tęstinį laikotarpį siekdami gauti ekonominės naudos sau ir jų vykdoma veikla atitinka individualiai veiklai nustatytų kriterijų visumą, tokias pajamas deklaruoja kaip gautas iš individualios veiklos.

 • Dvejetainiai variantai internetu
 • Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos. Kur nusipirkti ir parduoti - graphicbox.lt

Jeigu taip apskaičiuotos apmokestinamosios pajamos neviršija 35 tūkst. Ji pastebėjo, kad pajamų mokestis mokamas nuo individualios veiklos apmokestinamųjų pajamų, kurios apskaičiuojamos iš per kalendorinius metus gautų individualios veiklos pajamų atėmus leidžiamus atskaitymus — faktiškai patirtas išlaidas, pagrįstas dokumentais, arba atskaičius 30 proc.

darbas iš namų montavimo rašiklių

Jei apmokestinamosios pajamos neviršija 20 tūkst. Apmokestinamosioms pajamoms viršijus 20 tūkst.

mano akcijų prekybos strategija

Todėl ir kriptovaliutos pasigaminimo ar įsigijimo išlaidos, kurios pagrįstos dokumentais, gali būti atimamos iš pajamų. Paminėtina, jog galima pasirinkti alternatyvų individualios veiklos išlaidų atskaitymo iš individualios veiklos pajamų būdą ir individualios veiklos leidžiamais atskaitymais laikyti 30 proc.

dvejetainiai parinktys pullback

Ingrida Daunaravičienė © Asmeninio albumo nuotr. Kaip nurodoma Mokesčių administravimo įstatyme, informacija VMI revolut kriptovaliutos, jeigu to paties asmens visų pas tą patį finansų revolut kriptovaliutos dalyvį turimų sąskaitų bendros metinės apyvartos dydis yra ne mažesnis kaip 15 tūkst.

xcoins investuoti bitcoin

Taip pat, jeigu to paties asmens visų pas tą patį finansų rinkos dalyvį turimų sąskaitų likutis metų pabaigoje yra ne mažesnis kaip 5 tūkst. Tačiau kriterijų yra ir daugiau.

 • Dvejetainių opcionų parduotuvės
 • Lietuvos bankas: „Revolut“ bankas su kriptovaliutomis susijusių paslaugų Lietuvoje neteiks - LRT

Neteikiame jokių investavimo patarimų, susijusių su kriptovaliutų paslauga. Turėtumėte gerai apsvarstyti, ar pirkti kriptovaliutas, atsižvelgiant į savo asmeninę situaciją ir norimą prisiimti finansinę riziką.

 1. Pinigų pranašumai palyginti su prekyba mainų sistema
 2. Revolut – Vikipedija
 3. Darbas iš namų skambučių centro išvykimo
 4. Prekybos kriptovaliuta porfolio
 5. Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos.
 6. Uždirbusiems iš kriptovaliutų gresia mokesčiai: kiek ir kada reikia susimokėti - DELFI Verslas
 7. Straipsnis apie diversifikavimo strategiją
 8. „Revolut“ klientams leido pažaisti su „Dogecoin“ - Verslo žinios

Naudingi temos