Pildyk sos

Ežys, Extra – Labas – Pildyk

Žinutės gavėjui reikės tik patvirtinti tavo prašymą, ir suma bus pervesta.

Perlaidą galima atlikti vieną kartą per 24 val. Kaip papildyti sąskaitą būnant užsienyje?

pildyk sos

Kai artimiausia lietuviška parduotuvė ar spaudos kioskas už tūkstančio kilometrų, gali rinktis iš 3 būdų: Papildymo kortelė ar kvitas iš Lietuvos. Jei prieš išvažiuodamas nusipirkai papildymą, bet nespėjai jo aktyvuoti, sąskaitą gali papildyti iš užsienio. Siųsk SMS numeriu Žinutės tekste įrašyk Pkur P — raktažodis, — aštuonženklis papildymo kortelės ar kvito numeris ir — šešiaženklis saugos kodas.

pildyk sos

Atmink, kad sąskaitą galima papildyti tik 3 kartus per dieną, vėliau SMS numeriu išsiųsti nepavyks. Mobilioji perlaida.

Kazkoks durniu laivas

Ir nesvarbu, ar tuo metu tavo geradarys bus Lietuvoje, ar užsienyje. Perlaidos gavimas tau nieko pildyk sos, o siuntimas būnant užsienyje bus apmokestintas pagal toje šalyje galiojantį SMS tarifą.

Iš kitų operatorių į Uždirbkite pinigus internetu kasdien numerį perkelti galite bet kada, net jei sutartis ir nepasibaigus.

Internetinės bankininkystės paslauga. Norėdamas užsienyje sužinoti sąskaitos likutį siųsk?

pildyk sos

Papildymas kortele 3 geros idėjos, kodėl pildytis mokėjimo kortele yra gėris: Greita, patogu ir nereikia atsiplėšti nuo kompiuterio ar išmanuko Gali pildyti ne tik savo, bet ir draugų LABAS aišku, jei tik jie buvo geri Jokių papildomų mokesčių bankui kitaip nei per el. Tinka ir kreditinės, ir debetinės!

pildyk sos

O konkrečiau: VISA Mastercard Maestro Rekomenduojame pasitikrinti, ar tavo bankas netaiko papildomų saugumo reikalavimų ir ar nereikia bankui pranešti, kad kortele norėsi atsiskaityti ir internetu. Saugu, žodis! Nori sužinoti daugiau?

pildyk sos

Todėl galiausiai pildyk sos paprašytas patvirtinti mokėjimą dar kartą, priklausomai nuo banko, kuris išdavė kortelę:.

Naudingi temos